Örebro Masters - U17 Herrar

Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   KELLY   Christopher   SWE   DIF STOCKHOLM   11/11   34   55   qualifier 
 2   MANCEWICZ   Mikolaj   SWE   GOFK VISBY   11/12   37   56   qualifier 
 3   IHRE-THOMASON   Axel   SWE   DIF STOCKHOLM   11/12   25   57   qualifier 
 4   BROBAKKEN   Marcus Vokes   NOR   NJÅRD FEKTING   10/11   27   52   qualifier 
 5   EIKANGER   Olav   NOR   BERGENS FK   10/11   18   50   qualifier 
 6   OLKVAM   Ole Magnus   NOR   NJÅRD FEKTING   10/12   24   57   qualifier 
 7   SONTAGH   Jakob   SWE   DIF STOCKHOLM   8/10   15   43   qualifier 
 8   DRAUGEDALEN   Elias   NOR   NØTTERØY FK   9/12   16   52   qualifier 
 9   KUTTI   David   SWE   WFF ÖREBRO   8/11   17   48   qualifier 
 10   LINDQUIST   Eric   SWE   FKC KARLSKRONA   8/11   15   50   qualifier 
 11   ULLTJÄRN   Julius   SWE   LFK LINKÖPING   8/11   12   49   qualifier 
 12   WIK   Hugo   SWE   FFF STOCKHOLM   8/11   11   49   qualifier 
 13   TORESTEN   Mikael   SWE   FKC KARLSKRONA   8/12   16   52   qualifier 
 14   KARLSEN   Amund   NOR   KRISTIANSUND FK   8/12   14   56   qualifier 
 15   KLAVENESS   Andreas   NOR   BYGDØ FK   7/11   12   47   qualifier 
 16   WILMOT   Benjamin   NOR   KRISTIANSUND FK   7/11   10   46   qualifier 
 17   ANDERSSON   Oscar   SWE   AFIL LUND   7/11   9   45   qualifier 
 18   SOLEHAV   André   SWE   FFF STOCKHOLM   7/11   9   44   qualifier 
 19   WALLE   Henrik Christopher   NOR   NJÅRD FEKTING   7/11   8   50   qualifier 
 20   FRIDH   Simon   SWE   FKC KARLSKRONA   7/11   3   41   qualifier 
 21   STORMARK   Christoffer   NOR   BERGENS FK   6/10   8   44   qualifier 
 22   KARLSEN   Henning   NOR   BERGENS FK   7/12   9   50   qualifier 
 23   TUNKLEV   Edmund   SWE   ARA HELSINGBORG   7/12   1   46   qualifier 
 24   MALVIK   Aleksander   NOR   TITAN FEKTEKLUBB   7/12   1   44   qualifier 
 25   BECKEMAN   Erik   SWE   DIF STOCKHOLM   6/11   1   43   qualifier 
 26   ENGVALL   Olle   SWE   HFS HALMSTAD   6/11   -3   38   qualifier 
 27   FAGERSTEDT   Jakob   SWE   DIF STOCKHOLM   5/10   0   41   qualifier 
 28   BRANDBERG   Hugo   SWE   KF99 KUNGSBACKA   5/10   -3   37   qualifier 
 29   ARONOWITSCH   Zeev   SWE   DIF STOCKHOLM   5/11   5   42   qualifier 
 30   WIBERG   Carl   SWE   DIF STOCKHOLM   5/12   -7   45   qualifier 
 31   KRASIKOVAS   Emilis   NOR   STAVANGER FK   5/12   -7   44   qualifier 
 32   NORDTVEIT   Didrik   NOR   STAVANGER FK   5/12   -9   43   qualifier 
 33   AALRUD   Nicklas Ekhold   NOR   BYGDØ FK   4/10   -1   39   qualifier 
 34   FILÉN   Wilmer   SWE   UF UPPSALA   4/11   -12   33   qualifier 
 35   SEIKO   Pontus   SWE   WFF ÖREBRO   4/11   -20   31   qualifier 
 36   IRGENS-JENSEN   Eirik   NOR   BYGDØ FK   4/12   -11   39   qualifier 
 37   FRIDMAN   Milton   SWE   DIF STOCKHOLM   4/12   -16   38   qualifier 
 38   MEBRAHTOM   Simon   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   4/12   -18   38   qualifier 
 39   ERIKSSON   Isak   SWE   I2 KARLSTAD   3/10   -8   35   qualifier 
 40   DRAUGEDALEN   Emil   NOR   NØTTERØY FK   3/10   -8   34   qualifier 
 41   BÄCKSTRÖM   Ian   SWE   FFF STOCKHOLM   3/11   -8   35   qualifier 
 42   GUNNARSSON   Olle   SWE   WFF ÖREBRO   3/11   -17   32   qualifier 
 43   FALKNER   Gustaf   SWE   FFF STOCKHOLM   3/12   -18   37   qualifier 
 44   GÖTHLIN   Gustav   NOR   NJÅRD FEKTING   2/10   -8   33   qualifier 
 45   FURENES   Filip   NOR   STAVANGER FK   2/11   -14   36   qualifier 
 45   BJÖRKBÄCK   Adam   SWE   A6 JÖNKÖPING   2/11   -14   36   qualifier 
 47   STORM-GRAN   Jens Joakim   NOR   BYGDØ FK   2/11   -19   32   qualifier 
 48   SOERUM   Inge   NOR   BYGDØ FK   2/11   -23   29   qualifier 
 49   ISLAS FLYGARE   Lucas   SWE   UF UPPSALA   1/11   -14   32   qualifier 
 50   HOFF   Erik   NOR   BYGDØ FK   1/12   -20   36   qualifier 
 51   ANDERSSON   Juan   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   1/12   -31   28   qualifier 
 52   SCHALIN   Filip   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   0/11   -41   14   qualifier 

 
Document Engarde - 2018-10-14 13:40:31