Värja U20 Herrar
Örebro Masters

Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   KELLY   Christopher   SWE   DIF STOCKHOLM   12/12   31   60   qualifier 
 2   STÅHL   Gösta   SWE   DIF STOCKHOLM   11/12   32   59   qualifier 
 3   RODIONOV   Albert   SWE   FKC KARLSKRONA   11/12   26   59   qualifier 
 4   ULLTJÄRN   Julius   SWE   LFK LINKÖPING   10/11   16   50   qualifier 
 5   MANCEWICZ   Mikolaj   SWE   GOFK VISBY   10/12   31   56   qualifier 
 6   RASMUSON   Ludvig   SWE   UF UPPSALA   10/12   25   54   qualifier 
 7   POURMAND   Nima   SWE   LÖFK LIDINGÖ   10/12   18   52   qualifier 
 8   NYHOLM   Adam   SWE   FKC KARLSKRONA   10/12   16   51   qualifier 
 9   EIKANGER   Olav   NOR   BERGENS FK   9/12   18   51   qualifier 
 10   KARLSEN   Henning   NOR   BERGENS FK   9/12   16   52   qualifier 
 11   WALLE   Henrik Christopher   NOR   NJÅRD FEKTING   9/12   13   54   qualifier 
 12   WIK   Hugo   SWE   FFF STOCKHOLM   9/12   13   51   qualifier 
 13   STRÖMSÖE   Axel   SWE   UF UPPSALA   8/11   18   50   qualifier 
 14   BÖRNE   Marcus   SWE   AFC ARVIKA   8/12   22   55   qualifier 
 15   LINDQUIST   Eric   SWE   FKC KARLSKRONA   8/12   11   49   qualifier 
 16   BRANDBERG   Hugo   SWE   KF99 KUNGSBACKA   7/11   14   49   qualifier 
 17   BAKKE   Alexander   NOR   STAVANGER FK   7/11   10   48   qualifier 
 18   FRIDH   Simon   SWE   FKC KARLSKRONA   7/11   8   49   qualifier 
 19   KLAVENESS   Andreas   NOR   BYGDØ FK   7/11   7   45   qualifier 
 20   TORESTEN   Mikael   SWE   FKC KARLSKRONA   7/12   11   49   qualifier 
 21   FAGERSTEDT   Jakob   SWE   DIF STOCKHOLM   7/12   0   47   qualifier 
 22   BECKEMAN   Erik   SWE   DIF STOCKHOLM   6/11   9   45   qualifier 
 23   KUTTI   David   SWE   WFF ÖREBRO   6/11   8   44   qualifier 
 24   ANDERSSON   Juan   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   6/12   3   47   qualifier 
 25   SOERUM   Inge   NOR   BYGDØ FK   6/12   3   46   qualifier 
 26   ERIKSSON   Isak   SWE   I2 KARLSTAD   6/12   -2   39   qualifier 
 27   ASK   Theo   SWE   AFIL LUND   6/12   -8   35   qualifier 
 28   FRIDMAN   Milton   SWE   DIF STOCKHOLM   5/12   -9   41   qualifier 
 29   NORDENSKJÖLD   Frans   SWE   LÖFK LIDINGÖ   5/12   -10   40   qualifier 
 30   WIBERG   Carl   SWE   DIF STOCKHOLM   4/11   -11   37   qualifier 
 31   HOFF   Erik   NOR   BYGDØ FK   4/11   -12   38   qualifier 
 32   POUSETTE   Charlie   SWE   FFF STOCKHOLM   4/12   -16   35   qualifier 
 33   ENGSTRAND   Theodor   SWE   ARA HELSINGBORG   3/11   -8   40   qualifier 
 34   FALLENTIN-SORTEBERG   Victor Trygve   NOR   BYGDØ FK   3/12   -11   39   qualifier 
 35   MEBRAHTOM   Simon   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   3/12   -13   40   qualifier 
 36   ZHURAVLEV   Georgy   SWE   AFF GÖTEBORG   3/12   -14   40   qualifier 
 37   NISULA   Oliwer   SWE   KFA KÖPING   3/12   -19   36   qualifier 
 38   IRGENS-JENSEN   Eirik   NOR   BYGDØ FK   3/12   -19   32   qualifier 
 39   HOLM   Michele   SWE   AFF GÖTEBORG   3/12   -20   32   qualifier 
 40   RENTZHOG   Karl-Johan   SWE   SAF SOLNA   3/12   -23   31   qualifier 
 41   GALL   David   SWE   KFA KÖPING   3/12   -24   31   qualifier 
 42   ISLAS FLYGARE   Lucas   SWE   UF UPPSALA   2/11   -18   34   qualifier 
 43   HULT   Isac   SWE   GOFK VISBY   2/12   -13   39   qualifier 
 44   PALMQVIST   Elias   SWE   AFIL LUND   2/12   -16   39   qualifier 
 45   GLÄNNMAN   Samuel   SWE   AFC ARVIKA   2/12   -18   37   qualifier 
 46   TUNKLEV   Edmund   SWE   ARA HELSINGBORG   2/12   -29   29   qualifier 
 47   WERKMÄSTAR   Johan   SWE   DAL FALUN   1/12   -28   29   qualifier 
 48   CLACHAN   Alexander   SWE   UF UPPSALA   0/12   -38   22   qualifier 

 
Document Engarde - 2019-11-09 13:05:11