Värja U15 Herrar
Örebro Masters

Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   MALVIK   Aleksander   NOR   TITAN FEKTEKLUBB   10/11   32   54   qualifier 
 2   KRASIKOVAS   Emilis   NOR   STAVANGER FK   9/10   25   49   qualifier 
 3   POCSI   Tomi   SWE   DIF STOCKHOLM   9/11   29   51   qualifier 
 4   NYMAN   Jakob   SWE   DIF STOCKHOLM   9/11   22   51   qualifier 
 5   NORDTVEIT   Didrik   NOR   STAVANGER FK   8/10   22   45   qualifier 
 6   STÅHL   Folke   SWE   DIF STOCKHOLM   8/10   11   43   qualifier 
 7   HOLMEN   Franz Philip Pap   NOR   BYGDØ FK   8/11   20   48   qualifier 
 8   DE VITA   Gianmaria   ITA      8/11   8   47   qualifier 
 9   PETTERSSON   Isac   SWE   KFF KNIVSTA   7/10   9   44   qualifier 
 10   HOLMBERG   Albin   SWE   LJFK LJUNGBY   7/10   5   41   qualifier 
 11   PERSSON TÖRN   Caspian   SWE   YFK YSTAD   8/12   18   51   qualifier 
 12   RASIN   Erik   SWE   LÖFK LIDINGÖ   7/11   10   44   qualifier 
 12   FORSMAN   Emil   SWE   FKC KARLSKRONA   7/11   10   44   qualifier 
 14   WHYTE   Oliver   SWE   SIF NACKA   7/11   8   49   qualifier 
 15   SÖNNERGREN   Simon   SWE   MF19 MALMÖ   7/11   4   47   qualifier 
 16   MOULIN   Emrik   NOR   NJÅRD FEKTING   6/11   -3   41   qualifier 
 17   DAHLSTRÖM   Ludvig   SWE   FFF STOCKHOLM   5/10   0   36   qualifier 
 18   ROVELSTAD   Ivan   SWE   KFF KNIVSTA   5/11   5   49   qualifier 
 19   ZIMMERMAN   Filip   SWE   WFF ÖREBRO   4/10   -3   36   qualifier 
 20   BRANDBERG   Nils   SWE   KF99 KUNGSBACKA   4/10   -8   29   qualifier 
 21   SÖDERLING   Anton   SWE   LÖFK LIDINGÖ   4/11   -8   41   qualifier 
 22   BOUMEDIENNE   Sami   SWE   LÖFK LIDINGÖ   3/10   -5   35   qualifier 
 23   MUNYAMPARA   Emile   NOR   DRAMMEN FK   3/10   -11   34   qualifier 
 24   VIK   Martin Aleksander   NOR   NJÅRD FEKTING   3/10   -11   29   qualifier 
 25   MOE LUMB   Tristan   NOR   NJÅRD FEKTING   3/11   -12   38   qualifier 
 26   TORVÉN   Tor   SWE   SAF SOLNA   3/11   -20   27   qualifier 
 27   SOLVIKAAS   Kristoffer   NOR   BYGDØ FK   2/10   -19   27   qualifier 
 28   OLSBU   Anders Martin   NOR   DRAMMEN FK   2/12   -21   32   qualifier 
 29   DE GROAT   August   SWE   FFF STOCKHOLM   1/11   -29   25   qualifier 
 30   ELG   Elwin   SWE   KFA KÖPING   1/12   -38   21   qualifier 
 31   LARSEN   Leander   NOR   DRAMMEN FK   0/10   -36   14   qualifier 

 
Document Engarde - 2019-11-09 13:26:54