Värja U20 Damer
Örebro Masters

Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   TENGESDAL   Vilde   NOR   BERGENS FK   12/12   31   60   qualifier 
 2   ABU EID TJULIN   Selma   SWE   FFF STOCKHOLM   12/12   31   59   qualifier 
 3   ENGDAHL   Sophie   SWE   FFF STOCKHOLM   10/12   22   56   qualifier 
 4   MAANINKA   Moa   SWE   KF99 KUNGSBACKA   9/11   21   50   qualifier 
 5   MALVIK   Katherina   NOR   TITAN FEKTEKLUBB   9/11   15   50   qualifier 
 6   HEDBERG   Olivia   SWE   FFF STOCKHOLM   9/12   26   54   qualifier 
 7   FRANSSON   Emma   SWE   KFK KALMAR   9/12   23   52   qualifier 
 8   WRAMNER   Natalie   SWE   GOFK VISBY   9/12   15   54   qualifier 
 9   SENNERLIN HOLM   Engla   SWE   FKC KARLSKRONA   8/11   14   51   qualifier 
 10   ULLTJÄRN   Louise   SWE   LFK LINKÖPING   8/12   11   51   qualifier 
 11   STENBERG MARQVARDSEN   Mette   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   8/12   4   46   qualifier 
 12   THIM   Lovisa   SWE   UF UPPSALA   7/11   9   46   qualifier 
 13   ATTELLESEY   Inaas   SWE   MF19 MALMÖ   7/12   6   49   qualifier 
 14   LANDGREN   Matilda   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   7/12   3   42   qualifier 
 15   FATULLAEVA   Leila   NOR   NJÅRD FEKTING   7/12   2   49   qualifier 
 16   SCHULTZ   Stina   SWE   FKA TROLLHÄTTAN   6/11   0   42   qualifier 
 17   KLOSTER   Chiara   NOR   BYGDØ FK   6/12   0   46   qualifier 
 18   ANTONSSON   Tilda   SWE   KF99 KUNGSBACKA   6/12   -3   44   qualifier 
 19   LÖDERUP   Natalia   NOR   SIF NACKA   5/11   -2   41   qualifier 
 20   FREDÉN   Anna   SWE   DIF STOCKHOLM   5/12   2   49   qualifier 
 21   MANN   Beatrix   SWE   GOFK VISBY   4/11   -4   41   qualifier 
 22   FRIVIK   Mia   NOR   NJÅRD FEKTING   4/11   -7   40   qualifier 
 23   EKMAN   Alice   SWE   DIF STOCKHOLM   4/11   -14   36   qualifier 
 24   WEN   Jiayi   NOR   BERGENS FK   4/12   -7   44   qualifier 
 25   SZILASI   Isabelle   SWE   GOFK VISBY   4/12   -8   42   qualifier 
 26   SMØRAAS   Louise   NOR   BERGENS FK   4/12   -11   40   qualifier 
 27   ROTH   Hedvig   SWE   SAF SOLNA   4/12   -16   36   qualifier 
 28   BOOBERG   Maja   SWE   GOFK VISBY   4/12   -17   36   qualifier 
 29   EKMAN   Ingrid   SWE   FFF STOCKHOLM   2/10   -15   33   qualifier 
 30   KROON   Linnea   SWE   UF UPPSALA   2/12   -15   40   qualifier 
 31   EDMAN   Irja   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   1/11   -27   26   qualifier 
 32   KRANSFORS   Filippa   SWE   KF99 KUNGSBACKA   1/12   -21   38   qualifier 
 33   MUMM   Alice   SWE   DIF STOCKHOLM   1/12   -36   21   qualifier 
 34   FRIVIK   Victoria   NOR   NJÅRD FEKTING   0/12   -32   28   qualifier 

 
Document Engarde - 2019-11-09 13:15:30