Värja U17 Damer
Örebro Masters

Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   TENGESDAL   Vilde   NOR   BERGENS FK   12/12   40   60   qualifier 
 2   ATTELLESEY   Inaas   SWE   MF19 MALMÖ   10/10   19   50   qualifier 
 3   SENNERLIN HOLM   Engla   SWE   FKC KARLSKRONA   10/11   18   52   qualifier 
 4   MAANINKA   Moa   SWE   KF99 KUNGSBACKA   10/12   29   56   qualifier 
 5   LÖDERUP   Natalia   NOR   SIF NACKA   9/11   15   50   qualifier 
 6   ULLTJÄRN   Louise   SWE   LFK LINKÖPING   8/10   17   47   qualifier 
 7   WEN   Jiayi   NOR   BERGENS FK   9/12   23   54   qualifier 
 8   SCHULTZ   Stina   SWE   FKA TROLLHÄTTAN   9/12   18   55   qualifier 
 9   BOOBERG   Maja   SWE   GOFK VISBY   8/12   5   50   qualifier 
 10   KROON   Linnea   SWE   UF UPPSALA   7/11   9   45   qualifier 
 11   FREDÉN   Anna   SWE   DIF STOCKHOLM   6/10   11   44   qualifier 
 12   MUMM   Alice   SWE   DIF STOCKHOLM   7/12   1   48   qualifier 
 13   SZILASI   Isabelle   SWE   GOFK VISBY   7/12   1   46   qualifier 
 14   KRANSFORS   Filippa   SWE   KF99 KUNGSBACKA   6/11   4   46   qualifier 
 15   ROTH   Hedvig   SWE   SAF SOLNA   6/11   1   45   qualifier 
 16   KLOSTER   Chiara   NOR   BYGDØ FK   6/12   3   45   qualifier 
 17   FATULLAEVA   Leila   NOR   NJÅRD FEKTING   6/12   2   48   qualifier 
 18   SMØRAAS   Louise   NOR   BERGENS FK   5/10   0   37   qualifier 
 19   MANN   Beatrix   SWE   GOFK VISBY   5/11   0   41   qualifier 
 20   HAUGSDAL   Tuva   NOR   BERGENS FK   5/12   -9   44   qualifier 
 21   KARSTENSEN   Tone   NOR   BERGENS FK   4/10   -11   33   qualifier 
 22   ISLAS FLYGARE   Olivia   SWE   UF UPPSALA   4/11   -4   43   qualifier 
 23   ERIKSSON   Ebba   SWE   FFF STOCKHOLM   4/12   -11   38   qualifier 
 24   NILSSON   Malin   SWE   UF UPPSALA   4/12   -18   27   qualifier 
 25   ANTONSSON   Tilda   SWE   KF99 KUNGSBACKA   3/11   -11   35   qualifier 
 26   CEDERLUND   Elsa   SWE   FFF STOCKHOLM   3/11   -14   33   qualifier 
 27   SELINGER   Mie   NOR   NJÅRD FEKTING   3/12   -18   34   qualifier 
 28   KROON   Lisa   SWE   UF UPPSALA   2/10   -16   29   qualifier 
 29   WESTMAN   Elda   SWE   MF19 MALMÖ   2/11   -11   40   qualifier 
 30   DE GROAT   Elsa   SWE   FFF STOCKHOLM   2/12   -15   43   qualifier 
 31   NYGÅRDS EKBERG   Liv   SWE   SIF NACKA   2/12   -29   24   qualifier 
 32   EKMAN   Ingrid   SWE   FFF STOCKHOLM   1/11   -22   31   qualifier 
 33   SJÖMÄLING   Hanna   SWE   ÖFFK ÖSTERSUND   1/11   -27   25   qualifier 

 
Document Engarde - 2019-11-10 13:01:00